או במילים אחרות - מי אני ולמה כדאי לך לעבוד איתי?

אודות רחל מולא נצר

נעים מאוד, אני רחל מולא נצר, מעצבת גרפית מזה כ-30 שנה, עם עסק בן למעלה מ-20 שנה, ועוסקת גם בפיתוח ועיצוב מוצרים וחוויית משתמש.

במהלך כל השנים סיפקתי שירותים למאות בעלי עסקים, הן בעיצוב גרפי, הן בייעוץ אסטרטגי בתחומי מיתוג, עיצוב לעסק, חשיבה אסטרטגית בעסק וסל המוצרים, וכן כתבתי עבור לקוחות סטוריטלינג ותכנים שיווקיים.

מבין לקוחותיי היו גם מנטורים רבים ומובילים לעסקים קטנים, ביניהם: אמיר הרדוף, רוזין רוזנבלום, ערן שטרן, אלון אולמן, איתי פז, יניב זייד, מוטי סחראי ועוד רבים וטובים, בנוסף לעסקים קטנים ובינוניים רבים.

כמעצבת גרפית וממתגת, צברתי מיומנות רבה בחשיבה אסטטרטגית עבור לקוחותיי, מה שהביא אותי, במהלך השנים, גם ליכולת לייעץ להם בנושאים שונים בעסק שלהם, כמו: סל המוצרים שלהם, בחירת אפיקי השיווק הנכונים עבור כל עסק, חדשנות בעסק ועוד, כך שלמעשה מי שהגיע אליי לקבלת עיצוב לאתר לדוגמא, או לוגו, יצא, בנוסף לכך, גם עם ידע רב ויקר בנוגע לעסק שלו ולהמשך פעילותו העיסקית.

הדבר הזה היה חשוב במיוחד כשהיה מדובר בעסקים קטנים, שלא הרשו לעצמם להשקיע בייעוץ אסטרטגי והמרכיב הזה, שבעיניי הוא הבסיס לכל עסק, קטן כגדול, היה חסר בהם. הם קיבלו אותו אצלי.

כך שכשמדובר בעיצוב גרפי לעסקים, שהוא למעשה מרכיב אסטרטגי ושיווקי בעסק, הלקוחות שלי מקבלים ממני הרבה יותר מעיצוב, הם מקבלים גם הכוונה וייעוץ ועין בוחנת נוספת לעסק שלהם.

בנוסף לכך, אני גם מעצבת מוצרי נייר מגוונים, כמו: משחקי לוח וקלפים, יומני נושא, מוצרי העצמה, מוצרים לעיצוב הבית ועוד סוגים רבים של מוצרים, שניתן לראות בחנות באתר זה.

להזמנות מיוחדות התקשרו: 055-8838630

כל הזכויות על האתר ועל התכנים בו, לרבות מוצרים על התוכן והעיצוב שלהם, עיצובים, מאמרים, חומר מקצועי וכל תוכן בכל מדיה באתר, שמורים לרחל מולא נצר בלבד. אין להעתיק תכנים מהאתר אלא ברשות בכתב מרחל מולא נצר. אין לעשות שימוש, אישי או מסחרי, בתכני האתר, בין אם באמצעים דיגיטליים ובין אם באמצעים פיזיים.