אודות רחל מולא נצר

או במילים אחרות - מי אני ולמה כדאי לך לעבוד איתי?

נעים מאוד, אני רחל מולא נצר, מעצבת גרפית מעל 30 שנה, עם עסק בן למעלה מ-20 שנה, ועוסקת גם בפיתוח ועיצוב מוצרים וחוויית משתמש.

במהלך כל השנים סיפקתי שירותים למאות בעלי עסקים, הן בעיצוב גרפי, הן בייעוץ אסטרטגי בתחומי מיתוג, עיצוב לעסק, חשיבה אסטרטגית בעסק וסל המוצרים, וכן כתבתי עבור לקוחות סטוריטלינג ותכנים שיווקיים.

מבין לקוחותיי היו גם מנטורים רבים ומובילים לעסקים קטנים, ביניהם: אמיר הרדוף, רוזין רוזנבלום, ערן שטרן, אלון אולמן, איתי פז, יניב זייד, מוטי סחראי ועוד רבים וטובים, בנוסף לעסקים קטנים ובינוניים רבים.

Rachel Mulla Netzer 2022.jpg

כמעצבת גרפית וממתגת, צברתי מיומנות רבה בחשיבה אסטטרטגית עבור לקוחותיי, מה שהביא אותי, במהלך השנים, גם ליכולת לייעץ להם בנושאים שונים בעסק שלהם, כמו: סל המוצרים שלהם, בחירת אפיקי השיווק הנכונים עבור כל עסק, חדשנות בעסק ועוד, כך שלמעשה מי שהגיע אליי לקבלת עיצוב לאתר לדוגמא, או לוגו, יצא, בנוסף לכך, גם עם ידע רב ויקר בנוגע לעסק שלו ולהמשך פעילותו העיסקית.

הדבר הזה היה חשוב במיוחד כשהיה מדובר בעסקים קטנים, שלא הרשו לעצמם להשקיע בייעוץ אסטרטגי והמרכיב הזה, שבעיניי הוא הבסיס לכל עסק, קטן כגדול, היה חסר בהם. הם קיבלו אותו אצלי.

כך שכשמדובר בעיצוב גרפי לעסקים, שהוא למעשה מרכיב אסטרטגי ושיווקי בעסק, הלקוחות שלי מקבלים ממני הרבה יותר מעיצוב, הם מקבלים גם הכוונה וייעוץ ועין בוחנת נוספת לעסק שלהם.