הסטודיו לעיצוב

סטודיו Show & Tell מציע ליווי ארוך טווח לעסקים מבוססי מוצר, הן בשלבי פיתוח המוצר ויצירת סל מוצרים חכם והן בשלבי השיווק השונים, באמצעות אסטרטגיה, עיצוב גרפי ותכנים כתובים, לשם יצירת נוכחות ברורה, עקבית ואחידה בכל נקודות המפגש של העסק שלך עם הקהל - הלקוחות המשלמים והלקוחות הפוטנציאליים.

ומה הן נקודות המפגש הללו?

כל מקום בו הקהל שלך פוגש את העסק: באינטרנט וברשתות החברתיות, על המדפים בחנות שלך או ברשתות שיווק, בעיתונות המודפסת והדיגיטלית, באריזות המוצרים, באירועים, במוצרי שיווק ופרסום מודפסים ודיגיטליים ו... הבנת (: 

ואיך אנחנו עושים זאת? בבקשה:

עיצוב

אריזה

וויז׳ואל

התוצר הסופי שמתקבל עבור העסק שלך, בתהליך יצירת הקונספט, הוא האריזה כולה - התוצאה הויזואלית הסופית, העיצוב המלא והשלם של הקונספט שלך, שאורז הן את המוצרים שלך והן את אמצעי השיווק.

האריזה הזאת כוללת אימג׳ים ותוכן כתוב, צבעים, גופנים ואלמנטים גרפיים שונים, שילוו את העסק שלך בכל נקודות המפגש עם הקהל שלך ועם הלקוחות המשלמים.

האריזה הגרפית המלאה היא הגורם הראשוני, מראה העיניים המיידי, שיעזור לקהל שלך לזהות את העסק שלך, בכל מקום בו הם יפגשו אותו, בכל נקודת מפגש.

סטוריטלינג

מסר

ותוכן

המרכיב המוביל בקונספט העיצובי שילווה את העסק שלך הוא הסיפור הייחודי שלך.

הסיפור שלך מדבר קודם כל על הלקוחות שלך - מי הם, מה חסר להם, מה הם מחפשים. מה הם אוהבים ומה לא, מה מפריע להם והם רוצים להסיר מדרכם, אילו תשוקות וחלומות מלווים אותם בחייהם.

לאחר מכן הסיפור מחבר את הלקוחות לעסק שלך ולפתרונות שיש באפשרותך להציע להם, על מנת שישיגו את מה שהם מחפשים, ימלאו את מה שחסר, יגשימו תשוקות וחלומות.

הסיפור יקבל ביטוי, בכתב ובתמונה, בכל אחת מנקודות המפגש של הלקוחות שלך עם העסק שלך.

אסטרטגיה

מיתוג וקונספט

אסטרטגיה היא היסודות עליהן עומד העסק שלך. היא מתחילה באיפיון העסק והבנה עמוקה של במאכיבים שלו - קהל, צורך, פתרון, בידול, חוויה ועוד...

בשלב האסטרטגיה אנחנו נתעכב לא מעט על הבידול של העסק, עליו נשענת החוויה הייחודית שהעסק שלך מעניק ללקוחות, באמצעות סל מוצרים חכם. 

כשנבין את הבידול לעומק וניצור את החוויה המדוייקת ביותר עבור הלקוחות, העבור ליצירת קונספט עיצובי ייחודי עבורך, הן של המוצרים והן של אמצעי השיווק שלך, קונספט שילווה את כל נקודות המפגש שיש ללקוחות שלך עם העסק, הן באמצעים מודפסים והן באמצעים דיגיטליים, על מנת לספר להם על הבידול והחוויה, להעביר את המסר הנכון לקהל שלך.

רוצים פירוט של כל השירותים בסטודיו? בבקשה:

שירותי האסטרטגיה בסטודיו

שירותי הסטוריטלינג בסטודיו

שירותי העיצוב בסטודיו

פוסטים אחרונים בבלוג

כל הזכויות על האתר ועל התכנים בו, לרבות מוצרים על התוכן והעיצוב שלהם, עיצובים, מאמרים, חומר מקצועי וכל תוכן בכל מדיה באתר, שמורים לרחל מולא נצר בלבד. אין להעתיק תכנים מהאתר אלא ברשות בכתב מרחל מולא נצר. אין לעשות שימוש, אישי או מסחרי, בתכני האתר, בין אם באמצעים דיגיטליים ובין אם באמצעים פיזיים.

להזמנות מיוחדות:

055-8838630