הסטודיו של רחל מולא נצר לעיצוב גרפי

ולעיצוב ופיתוח מוצרים וחוויית משתמש

סטודיו Show & Tell מציע ליווי ארוך טווח לעסקים מבוססי מוצר, הן בשלבי פיתוח המוצר ויצירת סל מוצרים חכם והן בשלבי השיווק השונים, באמצעות שירותי עיצוב גרפי למוצר, לדפוס ולאינטרנט, לשם יצירת נוכחות ברורה, עקבית ואחידה בכל נקודות המפגש של העסק שלך עם הקהל - הלקוחות המשלמים והלקוחות הפוטנציאליים.

ומה הן נקודות המפגש הללו?

כל מקום בו הקהל שלך פוגש את העסק: באינטרנט וברשתות החברתיות, על המדפים בחנות שלך או ברשתות שיווק, בעיתונות המודפסת והדיגיטלית, באריזות המוצרים, באירועים, במוצרי שיווק ופרסום מודפסים ודיגיטליים ו... הבנת (: 

ואיך אנחנו עושים זאת? בבקשה:

עיצוב מוצר

ואריזות

אנו בסטודיו מספקים שירותים של עיצוב מוצרים, במטרה להעמיק את הבידול של המותג בשוק.

ניתן לעצב מוצרים משלימים למוצרי המותג, מוצרי פנאי שמעצימים את חוויית הלקוח ומוצרי מידע שמספקים ללקוחות מידע חשוב, התורם להם.

וכמובן, עיצוב האריזות, הן של מוצרי הליבה והן של המוצרים המעוצבים אצלנו בסטודיו.

עיצוב לדפוס

ולאינטרנט

עיצוב חומרי השיווק, הן לדפוס והן לאינרנט, במטרה לייצר מספר רב של מופעים של המותג בחיי הקהל והלקוחות, לבנות מולם מערכת יחסים שיוצרת אצלם תחושת היכרות עם המותג, בטחון באיכות ובשירות שהמותג מציע ונאמנות למותג.

בניית קונספט גרפי קבוע

יצירת קונספט גרפי קבוע, שילווה את כל הפרסומים, המוצרים והתקשורת החזותית של המותג, הן מול הלקוחות והקהל והן מול העובדים באירגון.

מבחינת הקהל והלקוחות - קונספט גרפי קבוע מספק תחושת היכרות  ומעמיק איתם את מערכת היחסים.

מבחינת העובדים באירגון - קונספט גרפי קבוע מספק תחושה של בטחון ובית.

שירותי העיצוב בסטודיו

 • ליווי ויזואלי ארוך טווח

  העסק שלכם זקוק לנוכחות אחידה בכל נקודות המפגש עם הלקוחות, בכל פעילות, עיסקית ושיווקית, ובכל המוצרים. ליווי ארוך טווח יבטיח אחידות זו.

 • עיצוב גרפי לדפוס

  עיצוב למוצרי דפוס: ברושורים וקטלוגים, חוברות, אריזות, דוכנים לתערוכות... כל מה שהעסק שלכם זקוק לו, על מנת לשמר פעילות עיסקית סדירה.

 • עיצוב לאינטרנט ולסושיאל

  עיצוב אתרי אינטרנט, שיקדמו את העסק שלכם - אתרי תדמית וסחר, המותאמים גם לסמרטפונים. עיצוב תמונות לפוסטים שלכם ברשתות החברתיות.

 • תכנון ועיצוב מתנות שיווקיות

  מתנות שיווקיות, שבהן תפנקו מדי את הלקוחות שלכם, חשובות ליצירת נאמנות מצד הלקוחות שלכם ולהעמקת מערכת היחסים ביניכם.