הסטודיו לעיצוב

סטודיו Show & Tell מציע ליווי ארוך טווח לעסקים מבוססי מוצר, הן בשלבי פיתוח המוצר ויצירת סל מוצרים חכם והן בשלבי השיווק השונים, באמצעות שירותי עיצוב גרפי למוצר, לדפוס ולאינטרנט, לשם יצירת נוכחות ברורה, עקבית ואחידה בכל נקודות המפגש של העסק שלך עם הקהל - הלקוחות המשלמים והלקוחות הפוטנציאליים.

ומה הן נקודות המפגש הללו?

כל מקום בו הקהל שלך פוגש את העסק: באינטרנט וברשתות החברתיות, על המדפים בחנות שלך או ברשתות שיווק, בעיתונות המודפסת והדיגיטלית, באריזות המוצרים, באירועים, במוצרי שיווק ופרסום מודפסים ודיגיטליים ו... הבנת (: 

ואיך אנחנו עושים זאת? בבקשה:

עיצוב מוצר

ואריזות

אנו בסטודיו מספקים שירותים של עיצוב מוצרים, במטרה להעמיק את הבידול של המותג בשוק.

ניתן לעצב מוצרים משלימים למוצרי המותג, מוצרי פנאי שמעצימים את חוויית הלקוח ומוצרי מידע שמספקים ללקוחות מידע חשוב, התורם להם.

וכמובן, עיצוב האריזות, הן של מוצרי הליבה והן של המוצרים המעוצבים אצלנו בסטודיו.

עיצוב לדפוס

ולאינטרנט

עיצוב חומרי השיווק, הן לדפוס והן לאינרנט, במטרה לייצר מספר רב של מופעים של המותג בחיי הקהל והלקוחות, לבנות מולם מערכת יחסים שיוצרת אצלם תחושת היכרות עם המותג, בטחון באיכות ובשירות שהמותג מציע ונאמנות למותג.

בניית קונספט גרפי קבוע

יצירת קונספט גרפי קבוע, שילווה את כל הפרסומים, המוצרים והתקשורת החזותית של המותג, הן מול הלקוחות והקהל והן מול העובדים באירגון.

מבחינת הקהל והלקוחות - קונספט גרפי קבוע מספק תחושת היכרות  ומעמיק איתם את מערכת היחסים.

מבחינת העובדים באירגון - קונספט גרפי קבוע מספק תחושה של בטחון ובית.

כל הזכויות על האתר ועל התכנים בו, לרבות מוצרים על התוכן והעיצוב שלהם, עיצובים, מאמרים, חומר מקצועי וכל תוכן בכל מדיה באתר, שמורים לרחל מולא נצר בלבד. אין להעתיק תכנים מהאתר אלא ברשות בכתב מרחל מולא נצר. אין לעשות שימוש, אישי או מסחרי, בתכני האתר, בין אם באמצעים דיגיטליים ובין אם באמצעים פיזיים.

להזמנות מיוחדות:

055-8838630